Rozszerz swoje granice RF

HAROGIC Technologies dostarcza zminiaturyzowane, wysokowydajne przyrządy do testowania RF i sprzęt nadawczo-odbiorczy. Od 2015 roku skupiamy się na badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży ultra-miniaturowych analizatorów widma w czasie rzeczywistym/odbiorników. Stworzono pełną gamę analizatorów widma w czasie rzeczywistym/odbiorników z interfejsem USB (seria SA) i interfejsem Ethernet (seria NX) o zakresie częstotliwości od 9 kHz do 4,5/6,3/9,5/20/40 GHz. Dzięki ciągłym niezależnym innowacjom HAROGIC Technologies czyni postępy w zakresie front-endu mikrofalowego RF, szybkiego przetwarzania sygnału, testowania i pomiarów oraz innych podstawowych dziedzin inżynierii i dąży do tego, aby więcej użytkowników mogło cieszyć się elastycznością i wygodą, jaką zapewnia zaawansowana konstrukcja RF, stale poszerzając granice możliwości RF użytkownika, dzięki czemu testowanie RF i nadajnik-odbiornik sygnału nie będą już ograniczeniem Twojej innowacyjności. HAROGIC Technologies skupia się na sile produktu, w tym: miniaturyzacji, wydajności i kosztach.

 

Miniaturyzacja

Forma produktu (rozmiar, waga, zużycie energii) określa scenariusz zastosowania produktu. HAROGIC Technologies skupia się na dostarczaniu wysoce zminiaturyzowanych, wbudowanych i przenośnych analizatorów widma w czasie rzeczywistym/odbiorników. Waga rdzenia produktów może być mniejsza niż 200 gramów, rozmiar jest podobny do telefonu komórkowego, a temperatura robocza może osiągnąć od -40 °C do 70 °C. Urządzenia można wdrażać w wielu scenariuszach, takich jak różne bezzałogowe statki latające, specjalne systemy testowe i ręczny sprzęt testowy, przy znacznych ograniczeniach przestrzeni, zużycia energii, wagi i temperatury.

 

Wydajność

Dążymy do jak najwyższych wskaźników wydajności przy zachowaniu wysokiego stopnia miniaturyzacji. Na chwilę obecną zwiększyliśmy zakres częstotliwości spektrometrów/odbiorników w czasie rzeczywistym z 9 kHz do 40 GHz; niektóre modele mają wyświetlany średni poziom szumu (DANL) tak niski, jak -160 dBm/Hz przy 20 GHz, inne tak niski, jak -170 dBm/Hz przy 1 GHz; niektóre modele mają szum fazowy na poziomie -120 dBc/Hz przy przesunięciu częstotliwości 1 GHz przy 10 kHz. Większość urządzeń jest wyposażona w możliwości szybkiego skanowania widma z prędkością skanowania do 100 GHz+/s lub nawet 1,2 THs+/s i przepustowością analizy do 100 MHz. Wskaźniki wydajności instrumentów HAROGIC Technologies RF polegają na ciągłej i znaczącej poprawie.

 

Koszt

Staramy się umożliwić większej liczbie użytkowników posiadanie produktów HAROGIC Technologies i czerpanie korzyści z naszego zaawansowanego projektu. Dzięki naszym staraniom możesz teraz kupić analizator widma w czasie rzeczywistym o częstotliwości do 40 GHz, wyższej wydajności RF i szerokości pasma analizy do 100 MHz w cenie wąskopasmowego analizatora widma 6 GHz, który nie działa w czasie rzeczywistym. HAROGIC Technologies docenia każdy budżet i mamy nadzieję, że nasze produkty przyniosą więcej wartości niż oczekiwano i zapewnią silny impuls do innowacji.

2015

Firma HAROGIC Technologies powstała w 2015 roku.

2016

HAROGIC Technologies wprowadził na rynek generację USB3.0 Spectrum analyzer modułowy produkt serii SAC w 2016 roku.

2017

HAROGIC Technologies wypuścił analizator widma modułu SAM-60 serii USB3.0 w 2017 roku.

2021

Firma HAROGIC Technologies wprowadziła na rynek serię wysokowydajnych widm Superheterodynowych SAE
Moduły analityczne / odbiorniki, obejmujące 9 GHz i 20 GHz w 2021 roku.

2022

HAROGIC Technologies uruchomiła analizę widma superheterodynowego typu węzła sieciowego serii NX
moduł / odbiornik, kompatybilny z SAM – 60 MK3H, SAE-90, SAE-200 i innym sprzętem w 2022 roku.

2023.05

HAROGIC Technologies uruchomiła analizę widma w czasie rzeczywistym 40 GHz
moduł / odbiornik SAN – 400 i SAM-60 Aktualizacja produktu do 8.5 GHz SAM-80.

Presentation about the company